Довідка про корупцію

Довідка за вчинення корупційного правопорушення у сфері державних закупівель для тендера з Міністерства Юстиції.

ДОВІДКА О КОРРУПЦИИ

Компанія «Ютіа Консалт» пропонує нашим клієнта послугу оформлення довідки про корупцію з Єдиної бази про підприємства щодо яких порушено провадження за вчинення корупційного правопорушення у сфері державних закупівель Міністерства юстиції України (Довідка за Вчинення корупційного правопорушення у сфері державних закупівель).
Оформлення довідки про корупційне правопорушення у сфері державних закупівель займає 4 – 5 робочих днів (з моменту надання нам нижчевикладених документів документів).

Вартість витребування «Довідки за Вчинення корупційного правопорушення у сфері державних закупівель для тендера з МінЮсту» становить 300,00 грн.

У вартість послуги з оформлення (витребуванню з Мін’юсту) довідки за вчинення корупційного правопорушення у сфері державних закупівель входить:

  • інформаційно-консультаційні послуги про необхідність отримання довідки про вчинення корупційного правопорушення у сфері державних закупівель;
  • підготовка та подання пакету документів для отримання довідки про вчинення корупційного правопорушення у сфері державних закупівель;
  • отримання довідки про вчинення корупційного правопорушення у сфері державних закупівель з Мін’юсту.

Для проведення робіт з оформлення довідки про вчинення корупційного правопорушення у сфері державних закупівель необхідно надати наступні документи та інформацію:

  • копію свідоцтва про державну реєстрацію або виписку з єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб підприємців;
  • довіреність на наших представників на фірмовому бланку з зазначенням реквізитів компанії із зазначенням П.І.Б. директора (зразок надсилається за запитом).

Оформити заявку та надіслати відскановану копію на e-mail: [email protected]