Отримання ідентифікаційного коду

Присвоєння ідентифікаційного номера в Україні – вельми актуальна тема, як для українців, так і для іноземних громадян. Згідно з українським законодавством, ідентифікаційний номер повинен бути присвоєний заявнику не пізніше, ніж через 10 днів з моменту подачі всіх необхідних документів. Але закон законом, а практика показує, що уникнути нескінченних черг під кабінетами чиновників навіть іноземцям навряд чи вдасться. Якщо до того ж заявник перебуває поза територією України, отримання ідентифікаційного номера ще більш утруднено, адже отримати код заявник зобов’язаний особисто. Що ж робити в такій ситуації? Давайте розберемо юридичні аспекти даного питання і складемо план ефективних «бойових дій».

Що таке ідентифікаційний номер??

За визначенням в українському законодавстві ідентифікаційний номер – це десятизначні число, яке складається з урахуванням дати народження людини, статі (чоловік або жінка), порядкового номера серед однофамільців, що народилися в один день. При цьому ідентифікаційний код від Вас вимагатимуть при будь-якому оформленні документації: будь-то кредит на квартиру або машину, оформлення компанії, дозвільної документації або ж при подачі заяви на навчання в український вуз.

Розглядаючи більш детально питання необхідності наявності ідентифікаційного номера саме для іноземців, можна виділити кілька життєвих ситуацій, де точно потрібен цей документ. Отже, Вам потрібно ідентифікаційний номер для:

– Реєстрації підприємства;
– Вступу до складу засновників або акціонерів;
– Оформлення на роботу на території України;
– Вступу на навчання;
– Отримання посвідки на проживання в Україні;
– Оформлення громадянства України;
– Відкриття рахунку в банку, оформлення кредиту.

Очевидно, що без присвоєння ідентифікаційного номера неможливо повноцінно жити і працювати на території України. А тепер давайте повернемося до питання: «Чи можна іноземцю отримати ідентифікаційний номер без особистої присутності в податковій інспекції на території України?».

Як отримати ідентифікаційний номер іноземцю?

Практика довірчого дозволу в отриманні документів, звичайно, в нашій країні також існує. І в цьому питанні Вам допоможуть фахівці компанії «Ютіа Консалт».

На підставі нотаріально завіреної довіреності від імені іноземного громадянина наша компанія вирішить для Вас питання отримання ідентифікаційного номера. У разі оформлення довіреності на нашу компанію заявнику зовсім не обов’язково перебувати в Україні: ми надаємо Вам зразок довіреності, а Ви підписуєте її там, де ви в даний момент.

Крім довіреності для оформлення ідентифікаційного номера потрібні також такі документи:

  • засвідчений нотаріусом переклад паспорта на українську мову;
  • копія сторінок паспортного документу з печаткою перетину кордону.

Фахівці нашої компанії також здійснять переклад на українську мову, адже одне з основних напрямків нашої діяльності це послуги бюро перекладів.

У результаті на підставі вище вказаних документів компанія «Ютіа Консалт» протягом декількох днів оформить для Вас ідентифікаційний номер. Скориставшись нашими послугами, Ви отримуєте важливі переваги:

  • не витрачаєте свій час на довгі черги під кабінетами чиновників;
  • отримання коду буде проведено в найкоротший термін.

Отримати детальну інформацію про присвоєння ідентифікаційного коду та іншим питанням що Вас цікавлять можна зв’язавшись з нами.