Віза в Индию
Віза Звичайна виза
Паспорт В’їзд по закордонному паспорту > 6 місяців дії
Діти Довіреність від батька (-ів) на дітей до 18 років
Терміни видачі віз до 3-х діб

 

Види віз:

 

Туристична віза
Бізнес виза

 

Для дітей Для оформлення візи:
Копія свідоцтва про народження дитини (рекомендується на подачу мати при собі оригінал; в окремих випадках посольство може запросити нотаріально завірену копію свідоцтва про народження); Для виїзду з дитиною молодше 18 років:
1. Свідоцтво про народження дитини;
2. Закордонний паспорт дитини або закордонний паспорт батьків, в якій вписана дитина;
3. Якщо дитина подорожує у супроводі одного з батьків, потрібно нотаріально завірена довіреність на виїзд дитини від другого батька
4. Якщо дитина подорожує у супроводі третіх осіб, потрібно нотаріально завірена довіреність на виїзд дитини від обох батьків
Документи для візи 1. Візова анкета, заповнена у двох примірниках англійською мовою.
2. На кожну візову анкету наклеюється по одній кольоровій фотографії 3,5х4,5 см., На білому фоні, без куточків і овалів.
3. Авіаквиток в обидва кінці
4. Підтвердження бронювання готелю в Індії / або запрошення від приймаючої особи в Індії (роздруківки електронною поштою не приймаються) / запрошення від організації.
5. Ксерокопія заповнених сторінок внутрішнього паспорта.
6. Довідка з місця роботи на фірмовому бланку компанії, із зазначенням посади, окладу та дати початку роботи в компанії. Довідка засвідчується печаткою та підписом, бажано оформити довідку англійською мовою.
7. Закордонний паспорт, термін дії якого складає не менше 6 місяців Для оформлення транзитної візи надається той же пакет документів, але замість запрошення – копія візи країни прямування та авіаквитки по всьому маршруту.

Оформлення візи до Індії у Львові.

Віза в Індію протягом 2 – 4 робочих діб.

Необхідні документи для оформлення візи до Індії:

  • сканована копя закордоного паспорту;
  • сканована фотографія 35х45мм.

Вартість оформлення: 90 USD